Privatumo politika

Ši privatumo politika („Privatumo Politika“) apibrėžia kaip LOULU ET TU surenka, naudoja, atskleidžia bei kaupia jūsų informaciją ir yra nukreipta ir taikoma asmenims, kurie lankosi tose LOULU ET TU internetinio puslapio dalyse, pasiekiamose www.louluettu.com, taip pat ir internetiniuose puslapiuose, pasiekiamuose per LOULU ET TU internetinį puslapį, įskaitant trečiųjų šalių tinklų paslaugų puslapius.

  1. Asmeninės Informacijos Rinkimas bei Panaudojimas

Asmeninė informacija yra duomenys, kurie gali būti panaudojami unikaliai identifikuoti arba susisiekti su pavieniu asmeniu. Jūs bet kada galite būti paprašyti pateikti savo asmeninę informaciją kai esate susieti su LOULU ET TU ir/arba Puslapiu. Informacijos tipas, kurį mes galėtume rinkti yra elektroninio pašto adresas. Laikas nuo laiko, mes galime panaudoti jūsų asmeninę informaciją atsiųsti svarbiems pranešimams, tokiems kaip, mūsų nuostatų, sąlygų ir politikos pakeitimai.

  1. Ne Asmeninės Informacijos Rinkimas bei Naudojimas

Taip pat, mes renkame ne asmeninę informaciją – duomenis forma, kuri neleidžia tiesiogiai sietis su jokiu konkrečiu asmeniu. Tai mums pasako tokius dalykus, kaip, kiek vartotojų aplankė Puslapį, bei kuriuos puslapius atvėrė. Šios informacijos rinkimas padeda mums pritaikyti mūsų Puslapį mūsų lankytojams.

Kai apsilankote Puslapyje naršyti, mes automatiškai surenkame standartinę kompiuterio informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia į kiekvieną internetinį puslapį, kurį jūs aplankote, tokią kaip IP adresas, naršyklės tipas, prieigos laikas ir žiūrimų internetinių puslapių adresai. Paprastai mes nesusiejame standartinės kompiuterio informacijos su niekuo, kas leistų mums identifikuoti vartotojus.

Taip pat, mes galime rinkti ne asmeninę informaciją per įvairias technologijas. Šios technologijos padeda mums geriau suprasti vartotojo elgseną, pasakyti mums, pavyzdžiui, ar šis vartotojas lankosi pirmą kartą, ar lankėsi Puslapyje ir anksčiau, ir kurios internetinio puslapio sritys kelia didžiausią vartotojo susidomėjimą. Įvairiomis technologijomis surinktą informaciją mes laikome ne asmenine informacija.

  1. Atskleidimas Trečiosioms Šalims

Gali būti būtina – dėl įstatymų, teisinio proceso, bylinėjimosi ir/arba visuomeninių ir vyriausybinių institucijų reikalavimų šalyje arba už jūsų gyvenamosios vietos šalies – LOULU ET TU atskleisti jūsų asmeninę informaciją. Mes taip pat galime atskleisti informaciją apie jus, jeigu mes nustatome, jog dėl nacionalinio saugumo, teisėsaugos ar kitų visuomeninės reikšmės klausimų, atskleidimas yra būtinas arba reikiamas. Mes taip pat galime atskleisti informaciją apie jus, jeigu manome, jog atskleidimas yra būtinas arba reikiamas, siekiant išvengti fizinės žalos, finansinių nuostolių ar sužalojimų, arba kišimosi į mūsų teises ar nuosavybę, arba į mūsų vartotojų ar kitų teises arba nuosavybę, ar ryšium su įtariamų ar realių neteisėtų veiklų tyrimu.

  1. Saugumas

Jūsų saugumas mums yra svarbus. Tačiau, mes negalime užtikrinti, jog mūsų apsaugos lygis atitinka ar viršija bet kokius konkrečius standartus. Joks internetinis perdavimas nėra 100% saugus ar be klaidų, bei saugomi duomenys nėra apsaugoti nuo pažeidžiamumo. Mes negalime garantuoti mūsų internetinio puslapio, duomenų bazės ar paslaugų saugumo, bei mes negalime garantuoti, jog jūsų pateikta informacija nebus perimta perduodant ją mums internetu. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių veiksmus.

  1. Pakeitimai

Mes pasiliekame teisę, savo nuožiūra, bet kada keisti ar atnaujinti šią Privatumo Politiką, ir jūs sutinkate prisiimti tokių pakeitimų bei atnaujinimų įsipareigojimus. Mes jus informuosime apie šios Privatumo Politikos duomenų pakeitimus pateikiant koreguotą politiką, pažymint datą, kada tai buvo pakeista šiame puslapyje. Jūsų tolesnis naudojimasis reiškia jūsų sutikimą šiai Privatumo Politikai ir bet kokiems atnaujinimams.